رفتن به محتوای اصلی
گروه مهندسی امین بنابن 

 بیش از یک دهه تجربه با در اختیار داشتن تجربیات حاصل از ارائه خدمات مشاوره در کنار تجربیات پیمانکاری هم اکنون با بهره گیری از پرسنل فنی کارآمد و مسلط به دانش فنی روز، ماشین آلات و تجهیزات کامل کارگاهی و با بهره گیری از آزمایشگاه مجهز ژئوتکنیک و مقاومت مصالح آمادگی ارائه خدمات در زمینه های مختلف ژئوتکنیک، ساختمان وغیره دارد.

موقعیت مکانی

آدرس : تهران ،خیابان ظفر ، خیابان فرید افشار ، خیابان بابک شرقی ، پلاک 23 ، طبقه اول ، واحد 3

تلفن ثابت : 02126401293 - 02126420558 - 02126421343
تلفن همراه : 09121889396 - 09123369668
Aminbanaboncollection@Gmail.Com
Aminbanabon@Gmail.Com
Aminbanabon@yahoo.Com
09121889396 / 09123369668 Aminbanabon@gmail.com/ Aminbanabon@yahoo.com/ aminbanaboncollection@gmail.com

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت

شرکت مهندسی امین بنا بن با شماره ثبت 175653 در زمینه خدمات طراحی و اجرائی سازه های عمرانی و همچنین آموزش فناوری های نوین در طراح و اجرا با در اختیار داشتن مالکیت قانونی سایت امین بنا بن و بر اساس توافقنامه ذیل در حال خدمت رسانی به صنعت عمران می باشد.

 

 توافقنامه بين كاربران و سایت

سایت امین بنا بن يك سایت مرجع مي‌باشد كه از چندين صفحه متنوع تشكيل يافته است. اين وب سايت قوانين و مقرراتي را جهت استفاده كاربران از سايت تدوين نموده است كه كاربران مجاز به ويرايش آن نبوده و به منظور استفاده از سايت مي‌بايست با تمامي اين شرايط و نكات اشاره شده به آنها موافقت نمايند.

 

مالکیت معنوی

شرکت مهندسی امین بنا بن مالکیت معنوی سایت  امین بنا بن و تمامی حقوق اطلاعات بارگذاری شده را براي خود محفوظ مي‌داند و کاربران تنها درصورت اخذ مجوز و رضایت طی درخواست رسمی و ارائه مجوز کتبی از مالک سایت و اطلاعات، مجاز به برداشت اطلاعات می باشند.

 

لينك به سايت هاي ديگر

سایت امین بنا بن ممكن است شامل لينك‌هايي به سايت‌هاي ديگر باشد. سايت‌هاي لينك داده شده از درون سايت ما، تحت كنترل و نظارت ما نبوده و ما هيچ مسئوليتي را در قبال آنها به عهده نمي‌گيريم.

سایت امین بنا بن لينك‌ها را تنها جهت ارائه تسهيلات به کاربران درون سايت قرار داده و محتواي هر لينك، ارتباط خاصي به سايت ما نداشته و ما مسئوليتي را در قبال آن نمي‌پذيريم.

 

عدم استفاده نامشروع يا ممنوع

هرگونه بهره برداری از اطلاعات و به خصوص اطلاعات تخصصی ارایه شده در سایت امین بنا بن بدون اخذ مجوز و رضایت از شرکت مهندسی امین بنا بن ممنوع می باشد. شما متضمن مي‌شويد كه تحت هيچ شرايطي از سايت ما در كارهاي نامشروع و ممنوع استفاده نمي‌نماييد. شما مجاز به استفاده از سايت امین بنا بن تحت شرايطي كه موجب ايجاد صدمه، غيرفعال شدن سايت، ايجاد اختلال در ظاهر آن و يا صرفاً جهت لذت شخصي باشد نمي‌باشید.

 

استفاده از امكانات ارتباط جمعي

سایت امین بنا بن ممكن است شامل سيستم‌هاي ارتباط جمعي نظير تالار گفتگو (انجمن)، چت روم، گروه هاي خبري، سيستم نظردهي، صفحات مربوط به اطلاعات شخصي و يا سيستم‌هاي مشابهي باشد كه امكان ارتباط شما با ساير كاربران را فراهم كرده باشد. در اينصورت شما تنها مجاز به ارسال و دريافت پيام و يا فايل‌هايي مي‌باشيد كه متناسب با آن سيستم ارتباط جمعي بوده و مي‌بايست نهايت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زير نشويد:‌

 • بد نام كردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهديد و تجاوز به حقوق عمومي سايت و ساير كاربران.
  • انتشار‌، ارسال، بارگذاري و يا توزيع هرگونه مطلب نامتناسب، بی‌حرمتي، تجاوز و تعدي، گفتار زشت و وقيح، تصاوير شرم آور و عناوين، نام و موارد نامشروع.
  • بارگذاري فايل‌ها يا مواردي كه به دور از عقل سليم بوده و يا با قوانين سايت مغايرت داشته باشد.
  • بارگذاري فايل‌هايي كه شامل ويروس بوده،‌ فايل هاي ناقص و خراب و يا هر فايل يا برنامه‌اي كه موجب بروز اختلال در عملكرد سایت و دستگاه ها و تجهیزات مرتبط با آن یا ديگر کاربران گردد.
  • تبليغات يا پيشنهاد فروش و خريد هر چيز يا خدمات خاصي به منظور تجارت در سايت.
  • رهبري، هدايت و تشكيل گروه‌هاي هرمي در نظردهي‌ها، مسابقات و موارد مشابه.
  • محدودكردن و يا محروم ساختن هر كاربري از استفاده و بهره بردن از خدمات عمومي و سرويس‌هاي ارتباط جمعي سايت.
  • برداشتن و جمع آوري اطلاعات شخصي افراد بدون جلب رضايت آنها.

 

آئين نامه هاي قابل اجرا در مورد تجاوزات

 • سایت امین بنا بن هيچ وظيفه‌اي در مورد نظارت بر سيستم‌هاي ارتباط جمعي را به عهده نمي‌گيرد. اگرچه، ما اين حق را براي خود محفوظ مي‌داريم تا بر روي فايل‌ها و مطالب ارسالي كاربران بازبيني داشته و موارد خلاف قوانين سايت را حذف نماييم. همچنين ما اين حق را براي خود محفوظ مي‌داريم كه در هر زمان و به هر دليلي دسترسي يك كاربر را به قسمت‌هاي مختلف سايت نظير سيستم‌هاي ارتباط جمعي محدود نموده و يا آن كاربر را حتي بدون ذكر علت از ليست اعضاء سايت حذف نماييم.
 • سایت امین بنا بن اين حق را براي خود قائل شده كه در هر زمان بتواند هر اطلاعاتي را كه در مورد قوانين قابل اجرا در سايت مي‌باشد را مسدود نمايد و يا متون انتشار يافته در سايت را ويرايش، ارسال را رد كرده و يا هر اطلاعات يا فايلي را در هر قسمت از وب سايت حذف نماید.
 • همواره نهايت دقت را هنگام مطرح كردن اطلاعات شخصي خود، دوستان و يا بستگان در سيستم‌هاي ارتباط جمعي داشته باشيد.
 • برخي از اطلاعات و فايل‌هاي بارگذاري شده در سايت ممكن است به منظور استفاده محدود در اختيار شما قرار گذاشته شده باشد، در اينصورت شما موظف به رعايت اين حق بوده و نمي‌بايست از آن مورد خاص سوء استفاده نماييد.
 • سایت امین بنا بن هيچ ادعائي نسبت به تملك اطلاعات و فايل‌هايي كه از سایت های دیگر درون سايت ما قرار گرفته ندارد (شامل بازخورد‌ها، پيشنهادها، مطالب ارسالي، بارگذاري فايل و يا ثبت هرگونه اطلاعات در سايت ما). اگرچه شما با ارسال مطلب، بارگذاري فايل و ثبت نظر، آن را به ما هديه داده باشيد، سایت امین بنا بن مجبور به پرداخت هيچ پاداش و يا هزينه‌اي در قبال ارسال‌هاي شما نمی باشد. شما با ارسال مطالب، بارگذاري فايل، ثبت و يا ارائه نظر كليه مسئوليت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهيد بود.

رفع مسئوليت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در سايت ما ممكن است شامل خطاهاي گرافيكي و يا برنامه نويسي باشد. قابل ذكر است بصورت دوره‌اي تغييراتي به اين اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنين سایت امین بنا بن و يا توليد كنندگان آن محصول ممكن است به منظور توسعه برنامه آن را ويرايش نمايند.

 • این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • کپی مطلب عمومی از سایت امین بنا بن با ذکر منبع بلامانع است لیکن مطالب تخصصی بدون کسب مجوز از مدیریت شرکت مهندسی امین بنا بن مجاز نمی باشد و شرکت مهندسی امین بنا بن حق برخورد قانونی با استفاده کننده را براساس قوانین مالکیت معنوی جاری در جمهوری اسلامی ایران برای خود محفوظ می داند.
 • علیرغم اینکه مدیریت سایت نیز می‌تواند نظرات را ویرایش، حذف و تایید کند وظیفه اصلی این کار بر عهده خود عضو می‌باشد.
 • مدیریت سایت در حد امکان از ویرایش یا حذف مطالب ارسالی خودداری خواهد کرد، مگر اینکه مطالب دارای کلمات رکیک، محتوای ضد اسلامی و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین جمهوری اسلامی باشد. همچنین مطالبی که توسط اعضا با نام مستعار درج می‌گردد در صورتی که دارای بار حقوقی باشد، ویرایش خواهد شد.
 • در صورتی که شخصی از قوانین سایت خارج گردد نام کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

 

حقوق مالکيت معنوي

 • استفاده از مطالب قرارگرفته بر روي اين سايت در جاي ديگر مجاز نمي‌باشد.
 • کليه محتويات نرم افزاري و ابداعات و طرحهاي سايت متعلق به اين شرکت مهندسی امین بنا بن بوده و کليه حقوق آنها متعلق به اين سايت مي‌باشد.
 • استفاده از سايت براي مقاصد تجاري يا تبليغات، بازاريابي و مانند آن ممنوع است.
 • براي تبليغ روي اين سايت مي توانيد با تماس با قسمت پشتيباني از شرايط تبليغ روي سايت مطلع شويد.
برگشت به بالا
Call Now Buttonتماس بگیرید